13 Mayıs 2012 Pazar

15 Dakika Ara


Çok şükür ki bu rezalet bir nihayete erdi diyeceğim.

Gelin görün ki diyemiyorum.

Bir kaç ay sonra tekrar başlayacak. Işıklar kapanır, kupalar alınır, bir yandan futbolla ilgisi dahi olmayan insanlar taciz edilir, insanlar birbirine saldırır, her zaman yapılan çocukça şakalar bıçaklamayla son bulurlar.


Bence yeteri kadar heyecan olmadı, 6 maç daha yapalım, hem nüfus kontrolu yapmış oluruz.

Galatasaraylılar'ın da çocuklarına anlatacakları bir hikayeleri oldu. Fenerbahçeliler'in sanırım üçüncü travmaları, yazık tabii. Onların da çocuklarından saklayacakları - kamp ateşinde anlatacakları bir korku hikayesi daha oldu.

Canım marshmellow çekti bu arada. marşmelov. Kızartılan marshmellow bir şeye benzemiyor, denedik gördük - amerikan filmlerine aldanmayın, sıcak çikolatanızın içine doğrayın veya sade yiyin bence.

Bir de frigo vardı, buralarda yok ondan.

Evet hepimiz gevşediğimize, stresimizi attığımıza göre artık derin bir nefes alıp insan olduğumuzu ve daha gerçek sorunlarımız olduğunu hatırlayabiliriz sanırım...


Pardon, Fenerbahçeliler'in bir Türkiye kupası maçı daha vardı...

Çok şükür Real ve Barca Şampiyonlar Ligi'nden elendi. Yoksa Kadıköy'de hırsını alamayan Ronaldo'cular Messiciler'e saldıracak, Mecidiyeköy'deki Total Futbol insanları, Mourinhocular'ın üzerine molotov kokteyli atacak diye endişelenecektik bir de...


Her şey, boku çıkınca güzel.

Afiyet olsun cümlemize.

mısıra abanın beyler.

Kolayı da unutmayın. Dudaklarınız şişmesin.

Hiç yorum yok: